DO GÓRY

Bestiariusz: Orgowie, Papieże, Perełki i inne stworzenia

DŻU

Dżu jest Królową Obsługi! Jednocześnie pełni też funkcję nadwornego DJ-a i prowadzi ekipę od socjali oraz ogarnia przeróżne anty-konwentowe pierdolety oraz delegacje. Odzywajcie się do niej, jeśli macie jakiekolwiek pytania czy propozycje dotyczące organizacji baru, od godzin działania aż po asortyment! Jeśli zaś zastaniecie armagedon w ubikacji, czy jakikolwiek inny kryzys tego typu, to walcie do niej - chętnie da Wam wiadro i instrukcję korzystania z niego! 

Świetnie jeździ na wrotkach, a do tego jeszcze znajduje czas na bycie utalentowaną malarką i kapitalną fryzjerką! Na samej Rafinerii, jeśli nie zobaczycie jej w wirze pracy, to najprawdopodobniej szaleje na parkiecie!

CHOMZIK

Oto nasz nowy Prezes! Chomzik od początku istnienia świata działa jako MG, ale w tym roku robi sobie od tego wakacje i zaangażuje się w dezorganizację całości eventu. Już nie będziecie go mogli męczyć pytaniami o mechaniki, ale za to możecie dopytywać o wszelkie nudne i ważne sprawy związane z Antykonwentem. Radzi sobie ze studentami, więc z Wami jakoś sobie też poradzi!

Krótki zestaw dodatkowych ciekawostek o Chomziku: umie w chemię, jest doktorem, nie jest fanem hałasu i głupich pytań!

KUMPELLO

Tegoroczny Mistrz Mechaniki, możecie go też pytać o tworzenie postaci i inne rzeczy związane z Terenówką. Zawodowo zajmuje się odnawialnymi źródłami energii, jednocześnie będąc przeciwnikiem samochodów elektrycznych - fura musi dymić! Ekstrawertyk, krakoski dusigrosz, zapalony majsterkowicz. W całym swoim życiu nigdy nie był na konwencie (Rafineria się nie liczy, jest bardziej ANTY, niż konwentem!)

CHROM

Skarbnik - pilnuje, żeby reszta Zarządu nie wydała wszystkiego na głupoty. Jak nie liczy pieniędzy, to pomaga w przygotowaniu LARPa. Zawodowo robi gry komputerowe, organizuje też słowiańskiego larpa Triglav. Prywatnie człowiek wielu twarzy - lewak, chochlik, wiking, pradawny wampir... Tak bardzo potrafi wcielić się w dowolną rolę, że w nocy łatwo pomylić go z dwa razy mniejszą od niego kobietą!

JULAS

Dla bliskich znany jako Twardoszczęki, a młodsze pokolenia mogą kojarzyć go jako Szeryfa Pope'a. Od kilku lat ostro działa jako MG, w tym roku odpowiada za fabułę LARPa i wszystko co z nim związane. Jest też kierownikiem wyjazdowego budowania na terenie. Ostro zapieprza, żeby ten burdel miał kółka! Jest albo bardzo pracowity, albo cierpi na syndrom sztokholmski, diagnoza jeszcze nie jest pewna. Prywatnie potrafi robić rzeczy z drewna, uczy się śpiewu ludowego, gry na banjo i lirze korbowej, a do tego jest psim tatą najwspanialszego Hajtka. 

ORGOWIE - czyli osoby zajmujące się nic nie robieniem (organizacją) Rafinerii. Z chęcią działają na rzecz zwiększania obsuw ku słodkiej irytacji uczestników. Zazwyczaj malutkie grono, które wraz z pomocą innych zaangażowanych rafkowiczów traci swoje cenne godziny wolnego czasu i stara się, żeby kolejna edycja się udała i była jak najlepiej doprawiona. Główny Org najczęściej zajmuje się sponsorami, patronami, wynajęciem terenu, akredytacjami, asortymentem, układaniem programu… Istnieją też bardzo istotne postaci czyli Papieże Terenówki. Główni ogarniacze LARPA, którzy ustalają scenariusz rozgrywki, frakcje i atrakcje. Rozpisują tornadowe tripy i wymyślają mechaniki i zasady gry.CHWAŁA IM! 

 

PEREŁKI - pod tą piękną nazwą kryje się strudzona i ubrudzona obsługa. Dbają oni o względny porządek i dobrobyt uczestników. Wyniosą worek ze śmieciami gdzie trzeba, ale jeśli zauważą leniwego uczestnika, który zostawia po sobie pustą puszkę po paprykarzu na werandzie to prędzej go opierdolą i zbesztają niż wyrzucą śmiecia za niego. Obsługa jest jak Mama - okrzyczy i przytuli, da mopa i przykryje Cię śpiworkiem jak zaśniesz pod barem. Nikt tylko  nie rozumie czemu właśnie w taki sposób lubią spędzać swoje wakacje. Perełki są rzadkie i gładkie a ich ręce szorstkie od pracy. CHWAŁA IM! 

 

MGOWIE i MOBY/NPC - Mistrzowie Gry działają wraz z Papiestwem Terenówkowym. Kilkanaście osób nie sypia, byś ty bawić się mógł. Prowadzą grę, wciągają w klimat, w razie co to pomagają zrozumieć zasady. Mają oczy, uszy i buzie szeroko otwarte, by wiedzieć co tam gracze wyprawiają. CHWAŁA IM!  

 

SOCJALE - istoty cyborgiczne tak naprawdę. Piszą te teksty, robią te strony, fejsbuki, instagramy, discordy, forum (które umarło). Graficy, którym nikt nie płaci za te wykurwiste grafiki. A to wszystko po to by raz do roku móc pobawić się przez tydzień w miejscu gdzie nie ma zasięgu. CHWAŁA IM!

 

 EKIPA 2024

  

IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY