DO GÓRY

PATRONI

WARSZAWSKIE TARGI FANTASTYKI

Ziemie Jałowe, czyli Zagłębiowski Konwent Postapokaliptyczny, to tygodniowa impreza utrzymana w konwencji postapokaliptycznego westernu z dodanymi elementami cyberpunka. Ziemie Jałowe to nasze rodzeństwo tak właściwie, ponieważ oba nasze konwenty powstały po zakończeniu Tornad - więcej info o tej historii znajdziecie w zakładce Poprzednie edycje !

ZIEMIE JAŁOWE

Sponsorzy, Patroni oraz Imprezy, które lubimy

PLASTIQ

Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Odbywa się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej impreza, gościła na toruńskiej starówce nawet ponad 4000 osób – potwierdzając swoją pozycję jednego z największych festiwali fantastyki w kraju.

COPERNICON 

PLASTIQ to sklep dla pasjonatów i kolekcjonerów popkultury azjatyckiej. Oferujemy szeroki wybór figurek, modeli i gadżetów licencjonowanych marek. Prowadzimy sprzedaż internetową, jak i stacjonarną w Warszawie. Siłą naszego sklepu jest pasja, dostępność i doświadczenie.

Konwenty Południowe są największą w Polsce redakcją o wydarzeniach popkulturalnych w kraju. U nas znajdziecie najświeższe informacje o konwentach z różnych dziedzin. Początki portalu sięgają roku 2013 kiedy to zaczęliśmy od pierwszych konwentowych relacji i recenzji. Trzon i najważniejszy punkt działania stanowi nasza lista konwentów stanowiąca najobszerniejszy i najbardziej aktualny zbiór eventów odbywających się na terenie Polski. 

KONWENTY POŁUDNIOWE

Warszawskie Targi Fantastyki powstały w 2015 roku z myślą o ludziach, którzy kochają fantastykę we wszystkich jej odcieniach i przejawach. To setki fantastycznych stoisk z rękodziełem, książkami, grami bez prądu i innymi wyrobami. To także kreatywni oraz pełni pasji ludzie, dzięki którym impreza szybko ewoluowała i dziś to o wiele więcej niż targi.

SPONSORZY

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Sponsoringu imprezy lub wsparcia jej w formie Patronatu

 

Oferujemy:

  • Darmowe wejście na teren imprezy dla wraz z możliwością rozstawienia własnego stoiska,

  • Publikowanie na naszym Facebookowym fanpage’u oraz stronie informacji dotyczących sponsora/patrona,

  • Umieszczenie grafiki promocyjnej 170 x 170 pikseli na stopce naszej strony prowadzącej do strony internetowej sponsora/patrona,

  • Umieszczenie grafiki reklamowej o dowolnych wymiarach w specjalnym dziale naszej strony oraz opisanie działalności firmy,

  • Umieszczenie plakatów, bannerów i rollupów sponsora na terenie konwentu w widocznym miejscu,

  • Załączenie ulotek sponsora do [dez]informatora konwentowego,

  • Umieszczenie logo sponsora w informatorze konwentowym, na ulotkach oraz plakatach reklamowych,

 

Jesteśmy otwarci także na inne formy współpracy.
 

Poznajcie bliżej firmy, strony oraz inne konwenty dzięki którym mamy cudne nagrody, super rozgłos i  miodną wzajemną współpracę na różnych eventach.  

 

IMPREZY, KTÓRE LUBIMY 

RADIOACTIVE ARMORY OSKAR GURBADA

Inne podejście do postapokaliptycznych zbroi - larpowe stroje nadają się tylko do oglądania. Tu obejrzycie pancerze spełniające wymogi bezpieczeństwa stosowane w odtwórstwie historycznym. Innymi słowy - nadające się do pełnokontaktowej walki. Radioactive organizuje też pokazy walk post apo gladiatorów! Musicie to zobaczyć! Bardzo polecamy też oddać swoją skórę Oskarowi, który pokryje ją tuszem w wspaniały sposób. Czyli tatuaże: Black work, mrok, ryciny, folklor to jego konik! 

Nazywam się Dominika Tarczoń i robię w książkach. Oferuję szkolenia, które pomogą Ci zrozumieć rynek wydawniczy. Specjalizuję się w promocji literatury popularnej, takiej jak kryminał, obyczaj, romans. Moją główną specjalizacją jest promocja fantastyki – gatunku wymagającego i skomplikowanego w procesie promocji książki, ze względu na specyfikę i hermetyczność grupy docelowej. Piszę e-poradniki o branży wydawniczej. 

NERD KOBIETA

Fanpage poświęcony wszystkiemu co postapokaliptyczne działający prężnie od 2013 roku. Koniecznie śledźcie go po różne smaczki ze świata Fallouta, najnowszych filmów, seriali i gier w naszej ulubionej tematyce końca świata. 

SALADYN

Post–Apokalipsa Polska to największy serwis w Europie, zrzeszający fanów postapokalipsy z całego świata. Oprócz prowadzenia strony, działa na rzecz rozwoju kultury w Polsce w zakresie tego fantastycznego gatunku. Poprzez swoje patronaty medialne pomaga w promocji książek, filmów gier, muzyki czy wydarzeń. Serwis pomaga też zaistnieć młodym artystom poprzez propagowanie twórczości swoich fanów.

POST-APOKALIPSA POLSKA

IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY