SPONSORZY

PATRONI

IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

Kultowe punkty programu

Prelekcje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ho posłuchać mondrych rzeczy. Takie tematy już były: 

 • O tym, jak zarządza się personelem w US Army

 • O tym, jak minuta po minucie rozwijała się katastrofa w Czarnobylu i akcja ograniczania jej skutków

 • O tym jak działa medycyna pola walki

 • O tym, jak czyścić i obsługiwać broń palną

 • O tym, jakie rzeczy robili podwładni naszego prelegenta w Afganistanie

 • O tym, jak korupcja niszczy armię na przykładzie pierwszego półrocza wojny Rosyjsko Ukraińskiej

 • O tym, kto i ile gazów bojowych utopił na dnie Bałtyku

Albo ho na nerdoze: 

 • Warsztaty mistrzów gry

 • Nauka projektowania LARPów

 • Warsztaty robienia strojów postapo

 • Kto jest prawdziwym imperatorem 40k? 

 • Redakcja dodatku NS Łowca zapowiada dodatek NS Wojownik Autostrady

 • Najlepsze nieznane filmy postapo. 

 • Warsztaty i pogadanka o analogowej fotografii w czasach postapo

 • Neuroshima Chicago - spotkanie z autorem

 • Pasikowski - mistrz. 

 • Chińskie bajki - tysiąc prelekcji na których udało mi się nie być

 • Hentai dub contest 

 • Kto ma najmięciejsze uszka? 

 • Gdzie podziała się godność Zosi

 

 

 

Dibblerówka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coroczny i stały blok polityczno - historyczny, na którym gwarantujemy minimum 8 godzin siedzenia na kanapach i słuchania o starożytnym Rzymie, o przewagach Tygrysów nad Shermanami oraz o błędach Rosyjskich podczas lutowego marszu na Kijów. Wpadnij i posłuchaj, jak Dibbler wspomina stare czasy.

 

 

Wixa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiedz mi o czym marzysz, marzę o końcu świata! 

Nadchodzi po beerpongu albo nawet częściej. W zasadzie co wieczór. Wskakuj na bar i napierdalaj! Uwolnij cycki! Śpiewaj Scootera albo raveuj pizgory! Kto powiedział, że nie można skakać między Kultem, Ultrą a Marylą Rodowicz?  DJ Ibiza nie zna granic. Będzie oldschool, dziwadła i pojebane rzeczy. Hyc o podłogę, gdzie jest krzyż! 

Wiesz, kto śpiewa Belzebossa? Wszyscy! Wiesz, kto wymięka na Bodies? Podłoga. Wiesz, kto nie traci kontroli nawet gdy wszystko mu się pierdoli? Kalafior! 

Danger, Danger, High Voltage! 

Kylie, give me just a chance, Let's go out and dance! 

Jeessica bejbi plis dont mejk mi kraj!

 

 

Turniej Neuroshimy Hex

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiesz, że na Antykonwencie po raz pierwszy pokazano publicznie i ogrywano NS Hexa? Że nasz przyjaciel Meppo był jednym z braci zalożycieli (ChujeMuje Team) serwisu HardHex? Mamy potężne uprawnienia, aby wyzwać cię na pojedynek klasycznego Hexa. Chwytaj żetony i graj!

 

 

Turniej Beer Ponga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stuk stuk stuk puk. Uuuu. Stuk stuk plum! Jeeeee! 

Turniej, do wygrania którego potrzebujesz celnego ramienia, mocnej głowy oraz certyfikatu obsługi kosza na śmieci. Ciskaj piłeczką w kubki przeciwnika, zmuszając go do konsumpcji kolejnych porcji alkoholu. Wyeliminuj wszystkie jego zbiorniczki szczęścia i pnij się po drabinie zwycięstwa aż do wielkiego finału! Nagrodą wieczna chwała, okład z piersi, oraz prestiżowa VIP wejściówka na imprezę wieczoru, z możliwością własnogębnego odśpiewania “na-na-na-na-na-na-na-na! Po ile ta ryba?!”.

Przegranym sromota i rola progu zwalniającego przed parkietem.

 

 

Texas Open

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wchodzi dwóch, wychodzi jeden. Strzelaj się z najszybszymi coltami przedpołudnia! Kto najlepiej regeneruje wczorajszego kaca? Komu się dwoi a komu troi? Punktualnie o 10:15 dwaj złole spotykają się na głównej ulicy i błyskawicznie dobywają pistoletów. Kto będzie pierwszy? Kto przetrwa? 

 

 

Slasher / Walki w kiślu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli sądzisz, że Handegg amerykański jest za mało brutalny i że w Rugby jest za dużo ochraniaczy, to wpadnij na partyjkę Slashera. Tradycyjnie gra się wypełnioną chujnią ładownicą na manierkę a punkty zdobywa się dobiegając w jakieś miejsce po trupach drużyny przeciwnej. Dodatkowe punkty za styl, za strój (preferowany ręcznik kąpielowy) oraz za powalony ogrodzenie (zależnie od długości ogrodzenia, minimum 30 metrów). 

Drużyna aby zaliczyć mecz musi na jego koniec posiadać minimum jednego co najwyżej lekko kontuzjowanego zawodnika. 

Slasher najlepiej działa, jeżeli zawodników dobierze się gabarytami i masą mięśniową. 

 

Zawodników mniej odpornych zachęcamy do udziału w Szatanistycznych Walkach w Kisielu, gdzie dochodzi raczej do kontuzji moralnych niż fizycznych.

 

 

Pojebalista

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz tak, że budzisz się rano i myślisz: “zbudowałbym sobie barobalistyczną machinę miotającą, taką na przykład frondibolę”? Oni tak mają. Przyjdź i zbuduj trebusz ze śmieci, albo przyjdź i popatrz jak inni budują. Weź kask.

 

 

MasterChef Postapo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umiesz gotować? A umiesz gotować na ognisku? A umiesz gotować na ognisku, kiedy wszystkie twoje składniki wybiera Ci złośliwe i stronnicze żyri? A umiesz gotować na ognisku, kiedy wszystkie twoje składniki wybiera Ci złośliwe i stronnicze żyri a publiczność próbuje namówić Cię na wsypanie piasku do swojego garnuszka? 

 

Nie wiem, jak to się dzieje, ale konkurs kończy się czterodaniowymi arcydziełami. Spróbuj swoich sił i wygraj Wałek Szefa. Lub oddaj fartucha.

 

 

Kobiety vs Mężczyźni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak! Zakładamy binarność płci! Wdziewamy żonobijki i szpilki! I napierdalamy Oni na One, bo każdy powód jest dobry żeby chłop mógł się umalować a babie można było wytknąć, że nie wie jak machać młotkiem. Gwarantujemy przednią zabawę na miarę oczepin wiejskiego wesela!

 

 

Konkurs z Dupy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs improwizacyjno-randomowy, gdzie nie ma zasad a liczy się zaangażowanie i efekt uzyskany na publiczności. Spodziewajcie się testu wiedzy, zadań na szybkość i wysportowanie, konkurencji artystycznych oraz nastawionych na wyłonienie osobników najbardziej zdesperowanych. Jedynym rozsądnym elementem konkursu są nagrody.

 

 

Jaka to melodia / Disney Karaoke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ach ci żenujący prowadzący i odgadywanie piosenek po jednej nutce. Wystartuj drużynowo i odgaduj piosenki w wielu kategoriach takich jak: Róż, blady róż; Śmierć, kutas i zniszczenie; Znasz ale nie nazwiesz. Musisz znać wszystko. Piosenkę aktorską, rapsy, eurodance i klasyki metalu. Dobierz team i pokażcie jaki z was jest Shazam. 

 

Albo popisz się zdolnościami wokalnymi i zaśpiewaj na głosy najpiękniejsze ballady Disneya! O mój boże, jakie to jest piękne!

 

 

Cytrynówkon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krótki larp dotyczący robienia cytrynówki zwanej Moczem Bonewhor’a Rapeface’a . Mistrz ceremonii robi cytrynówkę, a gracze wcielają się w mieszaczy, cierpliwie mieszających dekokt. W oparach absurdu uczestnicy dochodzą do oświecenia.

 

 

Kontener

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[REDACTED] larp, w którego można zagrać tylko raz, i bardzo łatwo komuś zespoilerować. Więc nie grałeś, nie gadaj o kontenerze. Zagrało w niego pewnie z 80% uczestników, reszta miała pecha i została uprzedzona. 100% uczestników się zgadza - kontener jako doświadczenie zostaje z Tobą na całe życie. Organizowany jest w każdym roku, w którym zbierze się kilku chętnych - więc jeżeli Ci zależy, to powiedz, zaczynając zdanie od “Nie grałem w Kontener a chciałbym.”

 

 

Kobiety vs Mężczyźni

 

 

 

 

 

 

 

blablabla

 

 

Dibblerówka

 

 

 

 

 

 

 

 

Coroczny i stały blok polityczno - historyczny, na którym gwarantujemy minimum 8 godzin siedzenia na kanapach i słuchania o starożytnym Rzymie, o przewagach Tygrysów nad Shermanami oraz o błędach Rosyjskich podczas lutowego marszu na Kijów. Wpadnij i posłuchaj, jak Dibbler wspomina stare czasy.

Stałe punkty programu:

Turniej Neuroshimy Hex

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiesz, że na Antykonwencie po raz pierwszy pokazano publicznie i ogrywano NS Hexa? Że nasz przyjaciel Meppo był jednym z braci zalożycieli (ChujeMuje Team) serwisu HardHex? Mamy potężne uprawnienia, aby wyzwać cię na pojedynek klasycznego Hexa. Chwytaj żetony i graj!