IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY

03 lipca 2023

Warunki przeżycia na Rafce

Jak przeżyć na Rafinerii? Zapoznajcie się z poniższym info, bo potem litości nie będzie!
 
1. JEDZENIE
Na barze kupicie przekąski słodkie i słone oraz zupki/kubki instant.
Zapłacicie za nie TYLKO GOTÓWKĄ!
Do Waszej dyspozycji będą czajniki, toster i mikrofalówka.
W trakcie terenówki będzie działał okoliczny kucharz, który zapewni szamę.
Płatność stricte in-game, nie odpowiadamy za nakarmienie ludzi niechętnych do
wypełniania side questów!
Powracają zamawiane OBIADY I PIZZE! W dni nieterenówkowe będziecie mogli do 11:00 zamówić jedzenie na barze, dowiozą je nam koło 15. Ceny już znamy:
Mała pizza (ok 30cm) - 22zł
Cały obiad - 18zł
Samo drugie - 15zł
Sama zupa - 7 zł
Lodówki - w tym roku NIE UDOSTĘPNIAMY lodówek dla uczestników. Jeśli planujecie przywieźć świniaka w całości, albo inne psujące się rzeczy, to weźcie lodówki turystyczne, albo wykopcie ziemiankę.
 
2. PICIE
Woda w kranach NIE NADAJE SIĘ DO PICIA! Wodę do gotowania w czajnikach zapewimy, a na barze będziecie mogli zakupić pitną wodę i inne napoje.
 
3. SPANIE
Dla wszystkich jest dostępne pole namiotowe. W baraku i domkach na łóżkach polowych śpią TYLKO osoby z Turbo Wejściówką / Perełki / MG / NPC / Ratownicy / Orgowie.
Wyjątków nie uznajemy, także prosimy o zabranie namiotów, jeśli nie spełniacie powyższych kryteriów!
 
4. HIGIENA
Pamiętajcie, że tylko odgrywamy postapo! Wszyscy będą wdzięczni, jak chociaż czasem się umyjecie. W baraku są dostępne prysznice, ale prosimy o zachowanie w nich czystości i nie podlewanie podłogi w całej łazience. W barakach mamy też sprawne kibelki!
Nowość - obok terenu gry będą czekały na Was toitoie! To koniec ery ostrzelanego tyłka w krzakach, ale pamiętajcie - tojka to nie gambel, prosimy nie przynosić ich na bar.
 
5. ŚMIECI
Puszki wyrzucamy osobno! Złom jest super, a nie chcemy przegrzebywać potem każdego worka ze wszystkim, więc będziemy wdzięczni za pamiętanie o tej jednej rzeczy.
Obsługa to nie sprzątacze! Sprzątajcie po sobie, wyrzucajcie swoje śmieci do kosza i nie zostawiajcie wszechobecnego syfu po śniadaniu / grillu czy przerwie na fajkę. Widzisz, że ktoś zostawia po sobie śmieci i ucieka? Zwróć mu uwagę albo wytłumacz, jak się sprząta, jeśli sam nie potrafi tego zrobić.
 
6. PRĄD
W baraku oraz na barze są ogólnodostępne gniazdka, prądu raczej nie zabraknie dla nikogo.