IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY

16 lipca 2023

Warsztaty wykańczania stroju 

To, że nie zostawiamy przedpłat na ostatnią chwilę to wiemy. To, że nie zostawiamy zgłaszania postaci na ostatnią chwilę to też wiemy. Ale crafting... no bywa różnie, to też wiemy.
 
Dlatego przychodzimy do Was z opcją warsztatów przed larpem, które poprowadzi Okiem Kruka 
 
Pamiętajcie, że w stroju chodzi o lans i detale, dlatego zadbajcie o swoje stroje, żeby wyglądały epicko,
a nie jak wyjęte 5 minut temu z szafy
 
Jak zostały Wam jakieś skrawki i inne duperele to możecie się nimi podzielić właśnie na warsztatach,
ktoś na bank będzie w potrzebie
 
Opis warsztatów:
No dobra, w tym roku udało się! Nieważne, czy z wielkim wyprzedzeniem, czy może krafciłeś jeszcze w samochodzie jadąc na Rafinerię... Najważniejsze że go masz - zajebiście zajebisty strój. Wychodzisz w nim na larpa.... i jakiś wielkolud sprzedaje ci 3 strzały, bo twoje okulary obgadują jego matkę. Zostaje ci odłożyć twój zajebiście zajebisty strój na kołek i resztę larpa paradować w jakimś zapasowym stroju dla drugiej postaci.
A można było tego uniknąć. Wystarczyło przyjść do Kruka na warsztaty i skrafcić swoje okulary. Że to są twoje jedyne i za tydzień musisz przecież mieć je zdatne do pracy w korpo? Nie przejmuj się, krucze crafty są odwracalne, a w twoim korpo nawet nikt nie zauważy, że twoje okulary jeszcze tydzień temu wyglądały inaczej
 
Co ze sobą zabrać?
Kruk przywiezie wiele materiałów, tak aby i ci bardziej zapominalscy mogli skrafcić swoje rzeczy. Jednak jeśli chcecie wnieść własną indywidualną nutkę do gotowego projektu to z własnymi materiałami na pewno będzie prościej!
Na pewno musisz wziąć swój aparat czy okulary. Owszem, bez nich dowiesz się co możesz zrobić po powrocie do domu, ale czyż nie lepiej przygotować swój sprzęt już na larpa?
 Z pewnością przydadzą się plastry i taśmy: maskujące, ozdobne, wszelakie. Byle samooprzylepne, bo jak skleisz kropelką, to wiadomo, co kropelka sklei...
 Drobne narzędzia: nożyczki, igła, nici, szczypce czy pensete. Generalnie to czym crafcisz na co dzień. No chyba że crafcisz pancerze, to nie, nie bierz szlifierek ani wiertarek!
  Materiały resztkowe które zostaną ci z krafcenia: kolorowe druciki, cienkie blaszki, kolorowe skrawki szmat. Nie jesteś pewien czy się coś przyda? Zabierz ze sobą, na pewno ktoś wymyśli sposób w jaki może się to przydać. Krucze okulary naprawdę dużo zyskały dzięki dodatkowemu rozlatującemu się kawałkowi jeansu o wymiarach 1x5cm!