IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY

16 października 2023

Nowy Zarząd

Lud Robotniczy przejmuje Antykonwent!
 
23 września na spotkaniu walnym Stowarzyszenia wybrano Zarząd, czyli głównych nic nie... zapierniczających nad nadchodzącą Rafinerią. Oto oni, w całym blasku wybuchów i chwały:
 
Michał Łomzik "Chomzik" – prezes, człowiek, na którym zawsze można polegać i który jest bardzo dobrze znany stałym Rafkowiczom. Już nie będziecie go mogli męczyć pytaniami o mechaniki, ale za to możecie dopytywać o wszelkie nudne i ważne sprawy związane z Antykonwentem. Radzi sobie ze studentami, więc z Wami jakoś sobie też poradzi!
 
Julianna Wińczyk "Dżu" – Królowa Obsługi, odpowiedzialna za wszelkie delegacje, unikatowa artystka, która sieje postrach na torze wrotkarskim. Będzie nadal dbała o konwent i by ludzie się cieszyli, zapominając o swojej godności.
 
Jakub Chromiak "Chrom" – skarbnik, czyli człowiek, z którym chcemy żyć dobrze. Jak nie pilnuje, żebyśmy nie wydali wszystkiego na głupoty i nie brudzi rąk przygotowując tegoroczny larp, to robi gry komputerowe i udziela się przy organizowaniu Triglava.
 
Juliusz Szczypiński "Julas" - odpowiedzialny za larp i budowy, więc jak chcesz pomóc rozwijać teren i fabułę to uderzaj do niego. Miłośnik tańca, śpiewu ludowego, starych bab i drewna. Zagra na każdym instrumencie, który mu przyniesiesz, ogrywa w szachy tak, że się cieszysz z przegranej.
 
Kacper Adamowicz "Kumpello" - wcale nie jest tylko mistrzem beer ponga czy świetnym masterchefem, ale jest też majstrem monterem, zaangażowanym MGiem i od tego roku specem od MECHANIK i to do niego możecie kierować pytania odnośnie mechanik i tworzenia postaci.