IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY

28 lutego 2024

FRAKCJE 2024

Żołnierzu! Przyjacielu! Człowieku!
Raz jeszcze zmuszeni jesteśmy do obrony tak nielicznej już dziś ludzkości! Nadchodzi czas, kiedy to właśnie Ty możesz stać się częścią wielkiej historii ludzkiej cywilizacji.
Nasze oddziały na wschodniej i zachodniej flance skutecznie odpierają nieustanne ataki Molocha. Niestety napór sił wroga w rejonie Sioux Falls okazał się zbyt potężny, a nieustraszeni żołnierze Posterunku zostali zmuszeni do wycofania się na bezpieczne pozycje. Taktyczny odwrót skutkuje koniecznością obrony miasta i umocnienia naszych pozycji.
 
Witalnym punktem naszej operacji jest samo Sioux Falls, jednak ogromne strategiczne znaczenie ma północno-zachodnia część przedmieścia. Jego przejęcie pozwoli nam na nękanie sił wroga z flanki. Podczas poprzedniego etapu operacji został wysłany tam oddział rozpoznania, który miał za zadanie ustanowić przyczółek, a także odnaleźć medyczne magazyny miejscowego szpitala, który według naszych informacji posiadał przygotowane zapasy kryzysowe. Niestety, pośpiesznie zorganizowana wyprawa okazała się nieskuteczna w swoich działaniach. Nasi bracia są w potrzasku i potrzebują natychmiastowego wsparcia, straciliśmy z nimi łączność. Nie wiemy czego się spodziewać, ale pamiętajcie - Posterunek nie opuszcza swoich żołnierzy w potrzebie!
 
Dowództwo, mądrzejsze o doświadczenia z ostatnich tygodni, postanowiło zebrać śmietankę spośród elity Posterunku. Starannie wyselekcjonowana kadra pozwoli na szybkie i skuteczne osiągnięcie ustanowionych celów. Nasz plan nie przewiduje porażki.
To właśnie Ty możesz dołączyć do najlepszych specjalistów i najskuteczniejszych komandosów!
Już dziś masz okazję stać się częścią elitarnego oddziału.
Spośród żołnierzy stacjonujących w rejonie Sioux Falls Czwartej Kompanii Rozpoznania, postanowiliśmy skompletować dwa plutony: techniczny “Einstein” oraz terenowy “Rambo”.
Jesteś specjalistą w dziedzinie medycyny, chemii lub technologii? Zgłoś się do “Einsteina”! Pluton “Rambo” przewiduje zaś w swoim składzie najlepszych zwiadowców, szturmowców i zabójców maszyn.
 
Pamiętaj: Moloch jest zaledwie niewielkim wybojem na drodze ludzkości do zwycięstwa.
 
Pułkownik John B. Cooper