IMPREZY, KTÓRE LUBIMY

PATRONI

SPONSORZY

03 sierpnia 2023

Było, było i się skończyło ;(

Czy Wy też nie możecie uwierzyć, że już po Rafinerii 13, a kolejna dopiero za rok? Bo nam kompletnie połamały się czarne serduszka. Ta edycja była tak epicka, że trudno ująć to w jakichkolwiek słowach, dlatego zacznijmy od prostej i lubianej rzeczy - statystyki!
 
Skrót liczbowy:
morze perelli lepszego i gorszego sortu
95 uczestników
41 graczy
34 punkty programu (+ min. 2 nieoficjalne)
13 mistrzów gry
12 perełek i perlarzy
9 NPC na starcie
5 nieudanych zamachów na burmistrza
3 kulawych
1 generator
0 kart na barze
Każda Rafineria jest wyjątkowa i cudowna, ale w tym roku przeszliście samych siebie! Baterie mamy naładowane na kolejny rok, choć już mocno doskwiera tęsknota za Waszymi porąbanym mordami, eeee?
 
Dziękujemy z całego serca, że jesteście! Rafineria to zdecydowanie (trochę) patologiczna, ale bardzo kochająca się rodzina i jesteśmy wdzięczni za każdego, kto zdecydował się do niej dołączyć!
 
Od wielu osób usłyszeliśmy, że Rafineria wyszła zajebiście, ale komplementów nigdy nie za wiele! Także jeśli chcecie nas pochwalić, nawrzucać nam, czy poobrażać nasze matki, to zapraszamy do wypełnienia ankiety. Dzięki niej za rok będziemy mogli jeszcze bardziej nic nie robić!
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSculunh7hLVv4WxJKsQtjaiwSIc3T7hnPTmCxeBq_uxktoXIg/viewform?usp=sharing&fbclid=IwAR0gdRBNFtjKNoT3s8uGfanWrgyGHyyzw5XuMyCw3FMkFWokGe5CzXyNFp4
 
Tęsknimy mocno, ale mamy nadzieję, że ze wszystkimi widzimy się najpóźniej na Rafinerii 14!